To, že práve čítate tieto riadky znamená, že premýšľate o tom, ako spraviť tento svet lepším a krajším miestom pre nás všetkých.

Ak chcete pomôcť dobrej veci, ale zároveň oceníte nejaké produkty za vašu podporu, môžete si vybrať ľubovoľné darčekové predmety z nášho e-shopu.

  • Prekrásne knižky pre deti s farebnými ilustráciami môžete využiť ako “vernostné” pre vašich klientov, ale veríme, že by boli peknou odmenou aj pre zamestnancov napríklad pri príležitosti Dňa detí alebo Vianoc.
  • Ak by sa vám zišli darčeky do firemných súťaží či odmeny za najlepší výkon, v našom e-shope nájdete množstvo originálnych umeleckých predmetov, výtvarné diela od nadaných umelcov, dekorácie od kreatívnych tvorcov a iné zaujímavé produkty a služby. Všetko, čo vidíte v našej ponuke, bolo vytvorené a darované s úmyslom pomôcť ťažko chorým deťom pri záchrane ich života či zlepšení jeho kvality.
  • Osobitnú pozornosť by sme chceli upriamiť aj na projekt Deti deťom. Šikovné deti z umeleckých škôl sa rozhodli podporiť našu prácu svojimi výtvarnými dielami na plátnach, ktoré čoskoro nájdete v našej ponuke. Kúpa takýchto originálov môže nielen skrášliť vaše firemné priestory, ale prezradiť ostatným, že patríte k filantropom.

Sme hrdí na to, že sme odštartovali túto ľudskú podpornú sieť, v ktorej je každý uzol rovnako dôležitý. V ktorej sa opora jeden druhého cení nad zlato. Za to, že sa o vás môžeme oprieť, vám veľmi pekne ďakujeme.

Prejsť na začiatok