Darujte produkt- získate nielen reklamu.

Tento projekt vznikol absolútne prirodzene. Mnohí z vás cítili volanie podporiť našu prácu vlastným produktom. V čase, kým sme nemali e-shop, sme tento spôsob podpory nevedeli oceniť. Premýšľali sme nad tým, ako tento zámer uviesť do života a vyšlo to.

Ako to teda funguje?

Ak ste umelec, výtvarník, kreatívny tvorca, alebo ponúkate zaujímavé služby, ktoré chcete darovať, predstavte nám váš produkt prostredníctvom nášho formulára.

Čo sa stane s darovaným produktom?

Umiestnime ho na náš e-shop a budeme veriť, že jeho hodnotu niekto ocení. Ak áno, kupujúci pošle finančné prostriedky na náš transparentný účet a vďaka nim budeme môcť ďalej plniť našu misiu.

Čo získam, ak sa rozhodnem darovať svoj produkt OZ Náručie?

Okrem dobrého pocitu, že ste pomohli, bude váš produkt minimálne mesiac viditeľný na našom webe, ako malé gesto za vaše filantropické cítenie. Spolu s fotografiou produktu tam vaši potenciálni klienti nájdu aj vaše kontaktné údaje, napríklad web, FB, Instagram).Aké produkty sú vhodné do našej siete podpory?

Aké produkty sú vhodné do našej siete podpory?

Obrazy a výtvarné umelecké diela, dekorácie do interiérov a exteriérov, edukačné a vzdelávacie pomôcky pre deti, služby ako liečebné a relaxačné terapie, tréningy zručností, pobyty pre rodiny v zariadeniach obklopených prírodou so službami na regeneráciu tela i duše.

Ozvete sa všetkým, ktorí vám napíšu?

Vzhľadom na to, že pracujeme bez nároku na honorár, nie je možné odpovedať na všetky darcovské ponuky. Môžeme sa ozvať a písomne dohodnúť iba s tými darcami, ktorých produkty vyhovujú uvedeným kritériám. Ak ste sa v nich našli a máte chuť nás svojím produktom podporiť, neváhajte nás kontaktovať cez formulár nižšie.
Už teraz sa tešíme na spoluprácu.

Tím OZ Náručie

Ďakujeme vám všetkým, ktorí chcete byť súčasťou Náručia. Nie je dôležité, kto je na začiatku tejto siete podpory a kto na konci. Podstatné je, že držíme spolu…

Formulár Darujem svoj produkt


    Prejsť na začiatok