Občianske združenie u003cbru003eNáručie

Naše malé občianske združenie NÁRUČIE vzniklo s cieľom pomôcť a podporiť deti a ich rodiny, u ktorých je veľmi ťažké identifikovať ich diagnózu a počas diagnostiky a liečby ich zdravotných problémov je potrebná spoluúčasť a súčinnosť zahraničných lekárov. Ide o rodiny, ktoré si v takto obzvlášť ťažkej a náročnej situácii zaslúžia nielen finančnú podporu a konštruktívne nasmerovanie, ale aj podporu po sociálnej, emocionálnej a ľudskej stránke. 

Ako pomôcť

Podporiť našu prácu a pomôcť tým, ktorí nemajú dosť síl, aby o to sami požiadali, môžete v sekcii u003ca href=u0022https://narucie.sk/ako-pomoct/u0022 data-type=u0022pageu0022 data-id=u00221139u0022u003eAko pomôcťu003c/au003e alebo priamo tu:

Otvorte svoje náručie​​

Budeme vďační za akúkoľvek finančnú podporu určenú nášmu združeniu. Aj vďaka príspevkom môžeme pokračovať v aktivitách na podporu adresnej pomoci rodín a ich detí.

​Kúpte si náš produkt

Kúpou knižky Adelka a Messi urobíte radosť hneď viacerím deťom. Tým, ktoré knižku dostanú, ale aj tým, ktoré kúpou knižky podporíte. Zisk z predaja ide na pomoc ťažko chorým deťom.

Adelka a Messi – najnovší prírastok do Náručia

Na začiatku bola iba chuť pomáhať a podporovať deti s ťažkým osudom. S týmto zámerom vznikla prekrásna, farebne ilustrovaná knižka pre deti, ktorej autorkou je pani Jaroslava Šulejová. Manželia Šulejoví, ktorí stoja za založením O.Z. Nárúčie, sa rozhodli, že túto knižku vydajú na vlastné náklady a celý zisk z predaja venujú na pomoc ťažko chorým deťom.

u003cstrongu003eAdelka a Messiu003c/strongu003e nie je iba obyčajná knižka. Okrem toho, že opisuje autentický príbeh dievčatka a jeho psíka, poukazuje aj na to, akí dôležití sú v našom živote ľudia okolo nás a akú cenu má pre človeka priateľstvo.

Touto kúpou urobíte radosť viacerým deťom. Tomu, ktoré knižku dostane, ale aj tým, ktoré z vášho príspevku budeme môcť podporiť.

Knižku si už teraz môžete objednať cez náš eshop a ak máte záujem o podpis autorky, uveďte to, prosím, do poznámky. Tešíme sa na vaše recenzie a veríme, že vám táto milá knižka rozjasní detskú knižnicu.

Najnovšie články

dummy-img

Inšpiratívne ženy – Ľubka Porubcová

Obetovať sa pre niečo, niekoho, častokrát vnímame ako vzdávanie sa niečoho, časti seba, svojich túžob v prospech iného.
dummy-img

Inšpiratívne ženy – Bea Kanová

Pozvanie do našej minisérie s inšpiratívnymi ženami prijala aj pani Bea Kanová, mamina malého Mattea.
dummy-img

Inšpiratívne ženy – Predčasniatko

Pozvanie do série inšpiratívnych žien tentokrát prijala Lucka, mama predčasniatka Danielka, ktorých nájdete na instagramovom profile @predcasniatko.

Price u0026amp; Plans

We offer long-term and short-term boarding. Every pet has its own private, spacious room and daily individual time in your large play yard.

Basic

Day Care

$150

Single Room

Socialist Exercise

Regular Meals

Pet Shower

Custom Meals

Spa and Grooming

Exercise 2x

Grooming 2x

Exclusive

2x Care

$199

Single Room

Socialist Exercise

Regular Meals

Pet Shower

Custom Meals

Spa and Grooming

Exercise 2x

Grooming 2x

Platinum

4x Care

$299

Single Room

Socialist Exercise

Regular Meals

Pet Shower

Custom Meals

Spa and Grooming

Exercise 2x

Grooming 2x

Best Collection

Fast Delivery

Customer Support

Secured Payment

Ďakujeme

Všetkým účastníkom eventu „KEĎ SA PLNIA SNY”, ktorí nášmu občianskemu združeniu prispeli darom. Takúto významnú podporu si nesmierne vážime a veríme, že spoločne pomôžeme splniť množstvo snov. Na tomto evente sa vyzbierala suma

15 520 eur

Prostredníctvom tejto stránky budeme komunikovať, ku komu naša pomoc smerovala.

O nás, OZ Náručie

Ďakujeme, že pomáhate otvárať Náručie.

Pre deti, ktoré trpia, je každá náruč znamením, že svet do ktorého sa narodili, predsa stojí zato.

Prejsť na začiatok